Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

258 views

Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Show Tv ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Yüz Yüze dizisi ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Tanıtım fragmanları yayınlanan Yüz Yüze dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Söz dizisinin yapımcılığını üstlenen Tims & Bi Yapım ortaklığının yapımcılığını üstleneceği Yüz Yüze dizisinin başrollerinde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu yer alacak. Oldukça iddialı bir proje olarak dizi severlerin karşısında olmaya hazırlanan Yüz Yüze dizisinde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’ya Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Ali Seçkiner, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Tezcan gibi isimler de eşlik edecek.

Yüz Yüze dizisinde kanatları kırık iki yaralı melek olan Seliha ile Cihangir’in çekişme dolu aşk hikayesine tanıklık edeceğiz. Aynı mahallede yaşayan ancak birbirinden haberi olmayan Seliha ile Cihangir aslında birbirini arayan düşmanlardır.

Çetenin peşinde olan Seliha’nın düşmanı olan Cihangir de bu çetenin lideridir. Fragmanları yayınlanan Yüz Yüze dizisinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor.

 

Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Show Tv’nin yeni sezon kozları arasında yer alan Yüz Yüze dizisinin Ekim 2017’de yayınlanacağı belirtiliyor. Yüz Yüze dizisi ile ilgili gelişmeleri ve merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.