Yüz Yüze Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Yüz Yüze Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

251 views

Yüz Yüze Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Yakında başlayacak yeni diziler arasına yeni bir yapım daha ekleniyor. Bu yapımın ismi ise Yüz Yüze olacak. Show Tv ekranlarında başlayacak olan Yüz Yüze dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yapımcılığını Tims & Bi Yapım ortaklığının üstleneceği Yüz Yüze dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı’nın oturacağı Yüz Yüze dizisinin senaryosunu yazacak olan isim ise Ethem Özışık  olacak.

Şuana kadar 1. Ve 2. Tanıtım fragmanları yayınlanan Yüz Yüze dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan isimler de belli oldu. Son olarak Hayat Şarkısı dizisinin başrollerinde yer alan Birkan Sokullu ile ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan Sinem Kobal Yüz Yüze dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

 

Yüz Yüze Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Yüz Yüze dizisinin oyuncu kadrosunda Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun yanı sıra Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimler eşlik edecek.

Seliha ve Cihangir’in sıradışı hikayesini ele alacak olan Yüz Yüze dizisinde Seliha azılı bir çetenin peşindedir. Cihangir de bu çetenin lideridir. Zamanla bu kovalamaca aşka dönüşecektir. Yüz Yüze dizisi yakında Show Tv’de!