Yüz Yüze Dizisi Reytingleri Tuttu Mu İzlendi mi?

Yüz Yüze Dizisi Reytingleri Tuttu Mu İzlendi mi?

284 views

Yüz Yüze Dizisi Reytingleri Tuttu Mu İzlendi mi? Show Tv ekranlarının merakla beklenen dizileri arasında yer alan Yüz Yüze dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. İlk bölümü ile 19 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan Yüz Yüze dizisinin reytingleri ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Başrollerinde Birkan Sokullu, Sinem Kobal gibi isimlerin yanı sıra Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimlerin yer aldığı Yüz Yüze dizisi uzun süren hazırlıkların ardından ilk bölümü ile 19 Ekim Perşembe akşamı yayınlandı.

Cihangir ile Seliha’nın hikayesini ele alan Yüz Yüze dizisinin konusu ve reyting sonuçları ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Yüz Yüze Dizisi Reytingleri Tuttu Mu İzlendi mi?

Yüz Yüze dizisinde Cihangir Surdibinde büyümüştür ve hayat kurallarına göre yaşaması gerektiğini küçük yaştan beri biliyordur. Çiçekçi olarak hayatına devam eden Cihangir’in diğer yüzünde ise Mustafa ile birlikte farklı bir hayata açılırlar.

Ölen babasının aslında iftiraya kurban gittiğini ve onun intikamını almak için yemin eden Yüz Yüze dizisinin ilk bölümü oldukça beğenildi. Üst sıralarda yer alan Yüz Yüze dizisinin yeni bölümleri her Perşembe akşamı saat 20.00’de Show Tv’de!