Yüz Yüze Hangi Kanalda Saat Kaçta?

Yüz Yüze Hangi Kanalda Saat Kaçta?

361 views
Yüz Yüze

Yüz Yüze Hangi Kanalda Saat Kaçta? Yüz Yüze dizisi yeni sezonun yeni dizilerinden biri olarak ekranlarda yerini alacak. Yeni dizi oldukça iddialı ve yeni sezonun vazgeçilmez dizilerinden biri olmaya aday. Yüz Yüze dizisi Show Tv ekranlarında yeni sezonda perşembe günleri yerini alacak ve 19 ekimde ekranlardaki macerasına başlayacak. Yüz Yüze dizisi acaba beğenilecek mi ve ekranlarda uzun soluklu olacak mı merak ediliyor.

Yüz Yüze Hangi Kanalda Saat Kaçta?

Yüz Yüze dizisi Show Tv ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Yeni dizi Yüz Yüze ilginç konusu ile de izleyenleri ekranları başına toplayacak ve Yüz Yüze dizisinde Sinem Kobal dizide bir polisi canlandıracak. Yeni dizi ekranlarda uzun soluklu olarak ekranlarda yer almaya hazırlanıyor.

Yüz Yüze Hangi Kanalda Saat Kaçta?

Yüz Yüze dizisi Timur Savcı ile Burak Sağyaşar’ ın yapımcılığı ile Show Tv ekranlarında yerini alacak. Yüz Yüze dizisi Show Tv ekranlarında perşembe günleri saat 20.00 de yayınlanacak.  Yeni dizinin günü de saati de kanalı da artık belli. Ve ilk bölümü de merakla bekleniyor.

Yüz Yüze Hangi Kanalda Saat Kaçta?

Yüz Yüze dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili detaylı bilgiler gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takip etmeyi unutmayınız. Yüz Yüze dizisi Show Tv ekranlarında yerini almak için hazırlanıyor. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız. Sakın kaçırmayınız.